Menu Attributes (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Style
sk: Štýl

en: Relationship
sk: Vzťah

en: No style
sk: Žiaden štýl

en: No title
sk: Bez nadpisu

en: No name
sk: Bez názvu

en: Target
sk: Cieľ
