Menu Attributes (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी

en: Style
hi: अंदाज

en: Relationship
hi: संबंध
