Menu Attributes (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Style
oc: Estil

en: Relationship
oc: Relacion

en: No style
oc: Pas cap d'estil

en: No title
oc: Sans títol

en: No name
oc: Aucun nom

en: Target
oc: Cibla
