Menu block (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Cancel
jv: Batal

en: Block title
jv: Jeneng blok

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Unlimited
jv: Ora ana batesé

en: The block has been created.
jv: Blok wis digawé.

en: Menus
jv: Menu
