Menu block (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ro: Salvează configuraţia

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Item
ro: Produs

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Weight
ro: Greutate

en: Menu
ro: Meniu

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: The block has been created.
ro: Blocul a fost creat.

en: Menus
ro: Meniuri
