Menu block (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi konfiguraciju

en: delete
hr: izbriši

en: Delete
hr: Izbriši

en: Cancel
hr: Odustani

en: Block title
hr: Naslov bloka

en: Weight
hr: Težina

en: Export
hr: Izvezi

en: Menu
hr: Meni

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: The block has been created.
hr: Blok je stvoren.

en: Menus
hr: Izbornici

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Enter the module name to export code to.
hr: Unesite naziv modula u kojega ćete izvesti kod.
