Menu block (7.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Block title
kk: Атауы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Export
kk: Экспорт

en: Menu
kk: Мәзір

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: The block has been created.
kk: Блок құрылды.

en: Menus
kk: Мәзірлер
