Menu block (7.x-2.0-beta3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць наладкі

en: Block title
be: Загаловак блёку

en: Weight
be: Вага

en: Export
be: Экспарт

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: The block has been created.
be: Блёк быў створаны.
