Menu block (7.x-2.0-beta3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Weight
ne: भार

en: Export
ne: निर्यात गर्नुस

en: Menu
ne: आज्ञावली

en: Parent item
ne: पुर्वज वस्तु

en: Unlimited
ne: असिमित
