Menu block (7.x-2.0-beta4) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Weight
cs: Váha

en: Display
cs: Zobrazit

en: Parent item
cs: Nadřazená položka

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: The block has been created.
cs: Blok byl vytvořen.

en: Menus
cs: Menu

en: Unconfigured menu block
cs: Nenakonfigurovaný blok menu

en: 1st level (primary)
cs: 1. úroveň (primární)

en: 2nd level (secondary)
cs: 2. úroveň (sekundární)

en: 3rd level (tertiary)
cs: 3. úroveň (terciální)

en: 4th level
cs: 4. úroveň

en: 5th level
cs: 5. úroveň

en: 6th level
cs: 6. úroveň

en: 7th level
cs: 7. úroveň

en: 8th level
cs: 8. úroveň

en: 9th level
cs: 9. úroveň

en: Sort
cs: Řazení

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
cs: Opravdu smazat blok "%name%?

en: @menu_name (active menu item)
cs: @menu_name (aktivní položka menu)

en: Starting level
cs: Počáteční úroveň

en: Active menu item
cs: Aktivní položka menu

en: Basic options
cs: Základní možnosti

en: Current menu
cs: Stávající menu

en: The block "%name" has been removed.
cs: Blok "%name" byl odstraněn
