Menu block (7.x-2.0-beta4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ug: ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Unlimited
ug: چەكسىز
