Menu block (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Weight
ka: წონა

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Parent item
ka: მშობელი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: The block has been created.
ka: ბლოკი შექმნილია.

en: Module name
ka: მოდულის სახელი

en: Basic options
ka: საბაზისო ოფციები
