Menu block (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: The block has been created.
my: block တစ်ခု အသစ်ဖန်တီးပြီးပါပြီ

en: Basic options
my: အခြေခံရွေးချယ်စရာ
