Menu Block (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Weight
sr: Тежина

en: Export
sr: Извоз

en: Menu
sr: Мени

en: Basic options
sr: Основне опције
