Menu block (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Book navigation
ug: كىتاپ كۆرۈش
