Menu block (7.x-2.1) - en to no translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: delete
no: slett

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: Block title
no: Blokkas tittel

en: Advanced options
no: Avanserte valgmuligheter

en: Weight
no: Vekt

en: Export
no: Eksport

en: Display
no: Skjermbilde

en: Menu
no: Meny

en: Unlimited
no: Ubegrenset

en: The block has been created.
no: Blokka ble opprettet.

en: Menus
no: Menyer

en: Menu name
no: Menynavn

en: Available
no: Tilgjengelig

en: Book navigation
no: Boknavigering

en: Sort
no: Sorter

en: Module name
no: Modulnavn

en: Enter the module name to export code to.
no: Skriv inn navnet på modulen koda skal eksporteres til.

en: Starting level
no: Startnivå

en: Basic options
no: Grunnleggende valgmuligheter

en: Administrative title
no: Administrativ tittel
