Menu Block (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Weight
ne: वजन

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: Unlimited
ne: असिमित

en: The block has been created.
ne: ब्लकको बनेको छ

en: Menus
ne: मेनु

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: Basic options
ne: आधारभूत विकल्पहरू
