Menu block (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Weight
oc: Pes

en: Export
oc: Exportar

en: Display
oc: Afichatge

en: Menu
oc: Menú

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: The block has been created.
oc: Lo blòt es estat creat.

en: Menus
oc: Menús

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: Available
oc: Disponible

en: Book navigation
oc: Navigacion del libre

en: Maximum depth
oc: Prigondor maximala

en: Module name
oc: Nom del modul

en: Enter the module name to export code to.
oc: Sasir lo nom del modul cap a lequel exportar lo code.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
oc: Sètz segur que volètz suprimir lo blòt "%name" ?

en: Basic options
oc: Opcions de basa

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion
