Menu block (7.x-2.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Basic options
si: මූලික සැකසුම්
