Menu block (7.x-2.1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Weight
sq: Pesha

en: Export
sq: Eksporto

en: Menu
sq: Menuja

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: The block has been created.
sq: Blloku u krijua.

en: Menus
sq: Menutë

en: Menu name
sq: Emri i menusë

en: Book navigation
sq: Shfletimi i librit

en: Basic options
sq: Opsionet bazike
