Menu block (7.x-2.2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Export
eo: Eksportu

en: Menu
eo: Menuo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: The block has been created.
eo: La bloko estas kreita.

en: Menus
eo: Menuoj

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: Book navigation
eo: Libro-navigado

en: Basic options
eo: Bazaj opcioj
