Menu block (7.x-2.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Basic options
mg: Endriny fototra
