Menu block (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Weight
ast: Pesu

en: Export
ast: Esportar

en: Display
ast: Pantalla

en: Menu
ast: Menú

en: Configure
ast: Configurar

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Basic options
ast: Opciones básiques
