Menu Block (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Export
gl: Exportar

en: Display
gl: Visualización

en: Menu
gl: Menú

en: Configure
gl: Configurar

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: The block has been created.
gl: Creouse o bloque.

en: Menus
gl: Menús

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Available
gl: Dispoñible

en: Unconfigured menu block
gl: Bloque de menú non configurado

en: @menu_name (level @level1)
gl: @menu_name (nivel @level1)

en: Book navigation
gl: Navegación do libro

en: Module name
gl: Nóme do módulo

en: Enter the module name to export code to.
gl: Introduce o nóme do módulo ao que exportar código.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
gl: Seguro que queres borrar o bloque "%name"?

en: @menu_name (expanded levels @level1-@level2)
gl: @menu_name (niveis expandidos @level1-@level2)

en: @menu_name (active menu item)
gl: @menu_name (opción de menú activa)

en: export
gl: exportar

en: Basic options
gl: Opcións básicas

en: Administrative title
gl: Título administrativo
