Menu block (7.x-2.3) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Weight
ky: Салмагы

en: Basic options
ky: Негизги ылгоолор
