Menu Block (7.x-2.3) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Export
lv: Eksportēt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: The block has been created.
lv: Bloks izveidots.

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Available
lv: Pieejams

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Sort
lv: Kārtot

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Menu block
lv: Izvēlnes bloks

en: Starting level
lv: Sākuma līmenis

en: export
lv: eksportēt

en: Basic options
lv: Pamata iestatījumi
