Menu block (7.x-2.3) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Export
nn: Eksporter

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: The block has been created.
nn: Blokken er oppretta.

en: Menus
nn: Menyar

en: Book navigation
nn: Boknavigering

en: Basic options
nn: Grunninnstillingar
