Menu Block (7.x-2.3) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Display
ro: Afișaj

en: Menu
ro: Meniu

en: Configure
ro: Configurează

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: The block has been created.
ro: Blocul a fost creat.

en: Menus
ro: Meniuri

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: Available
ro: Disponibil

en: Book navigation
ro: Răsfoire cărţi

en: Sort
ro: Sortare

en: Module name
ro: Numele modulului

en: Menu block
ro: Bloc de meniu

en: Starting level
ro: Nivel de pornire

en: Basic options
ro: Opţiuni de bază

en: Administrative title
ro: Titlu administrativ
