Menu block (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Block title
vi: Tiêu đề khối

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Weight
vi: Độ nặng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Export
vi: Xuất

en: Display
vi: Hiển thị

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: The block has been created.
vi: Block đã được tạo.

en: Menus
vi: Trình đơn

en: Menu name
vi: Tên menu liên kết

en: Available
vi: Có sẵn

en: Book navigation
vi: Điều hướng sách

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Maximum depth
vi: Độ sâu tối đa

en: Module name
vi: Tên module

en: export
vi: xuất ra

en: Basic options
vi: Tùy chọn cơ bản

en: Administrative title
vi: Tiêu đề dành cho quản trị
