Menu block (7.x-2.4) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Export
bg: Експорт

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: The block has been created.
bg: Блокът беше създаден.

en: Menus
bg: Менюта

en: Menu name
bg: Име на меню

en: Book navigation
bg: Навигация на книгата

en: Basic options
bg: Основни опции
