Menu block (7.x-2.4) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Export
bs: Izvezi

en: Display
bs: Prikaz

en: Menu
bs: Meni

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: The block has been created.
bs: Blok je kreiran.

en: Book navigation
bs: Navigacije knjige

en: Module name
bs: Ime modula

en: Enter the module name to export code to.
bs: Unesite ime modula za izvoz koda.
