Menu block (7.x-2.4) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: The block has been created.
dz: ལེབ་དུམ་དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Book navigation
dz: ཀི་དེབ་འགྲུལ་བསྐྱོད།

en: Basic options
dz: གཞི་རིམ་གདམ་ཁ་ཚུ་
