Menu Block (7.x-2.4) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ

en: Module name
gu: મોડ્યુલ નામ

en: Basic options
gu: પ્રથમિક વિક્લ્પો
