Menu block (7.x-2.4) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Menu
ku: پێڕست

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: The block has been created.
ku: بلۆکەکە بە سەرکەوتوویی درووستکرا.

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: Available
ku: هەیە

en: Book navigation
ku: ڕێدۆزی پەڕتووک

en: Basic options
ku: هەڵبژاردنە سەرەتاییەکان
