Menu block (7.x-2.4) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Display
mn: Харуулах

en: Menu
mn: Цэс

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Menu name
mn: Цэсний нэр

en: Basic options
mn: Энгийн сонголтууд
