Menu block (7.x-2.4) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Block title
mr: खंड शीर्षक

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Export
mr: निर्यात

en: Display
mr: दाखवा

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: The block has been created.
mr: block बनवला गेला

en: Menus
mr: मेनूज

en: Book navigation
mr: पुस्तक वाहिणी

en: Basic options
mr: सामान्य पर्याय
