Menu block (7.x-2.4) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Weight
ps: وزن

en: Export
ps: بهرول

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Configure
ps: سازول

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
