Menu block (7.x-2.4) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Export
sl: Izvoz

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: Configure
sl: Nastavi

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: The block has been created.
sl: Dodan je bil nov blok.

en: Menus
sl: Meniji

en: Menu name
sl: Ime menija

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: Basic options
sl: Osnovne možnosti
