Menu Block (7.x-2.5) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Export
hy: Արտահանել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն
