Menu block (7.x-2.5) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Weight
is: Vægi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Export
is: Flytja út

en: Display
is: Sýna

en: Menu
is: Valmynd

en: Configure
is: Stilla

en: Menu Block
is: Valmyndarblokk

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: The block has been created.
is: Blokk hefur verið stofnuð.

en: Menus
is: Valmyndir

en: Menu name
is: Nafn á valmynd

en: Sort
is: Raða

en: Module name
is: Einingarnafn

en: Basic options
is: Grunnstillingar
