Menu block (7.x-2.5) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Export
jv: Ngékspor

en: Display
jv: Tampilan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: The block has been created.
jv: Blok uwis digawé.

en: Menus
jv: Menu

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: Book navigation
jv: Navigasi buku

en: Sort
jv: Urutna

en: Basic options
jv: Opsi dasar
