Menu block (7.x-2.5) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Basic options
se: Álkkimus válljenfalaldagat
