Menu block (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Export
sk: Exportovať

en: Display
sk: Zobraziť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Menu Block
sk: Blok menu

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: The block has been created.
sk: Blok bol vytvorený.

en: Menus
sk: Menu

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Available
sk: Dostupné

en: 1st level (primary)
sk: 1. úroveň (primárne)

en: 2nd level (secondary)
sk: 2. úroveň (sekundárne)

en: 3rd level (tertiary)
sk: 3. úroveň (terciárne)

en: 4th level
sk: 4. úroveň

en: 5th level
sk: 5. úroveň

en: 6th level
sk: 6. úroveň

en: 7th level
sk: 7. úroveň

en: 8th level
sk: 8. úroveň

en: 9th level
sk: 9. úroveň

en: Book navigation
sk: Navigácia knihy

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Maximum depth
sk: Maximálna hĺbka

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Enter the module name to export code to.
sk: Zadajte názov modulu, do ktorého sa má exportovať kód.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
sk: Určite chcete odstrániť blok "%name"?

en: Add menu block
sk: Pridať blok menu

en: Add a new menu block.
sk: Pridať nový blok menu.

en: Delete menu block
sk: Odstrániť blok menu

en: Menu block
sk: Blok menu

en: Starting level
sk: Začiatočná úroveň

en: Starting level will be
sk: Začiatočná úroveň bude

en: Active menu item
sk: Aktívna položka menu

en: Basic options
sk: Základné nastavenia

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu
