Menu block (7.x-2.5) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Export
th: ส่งออก

en: Display
th: แสดงผล

en: Menu
th: เมนู

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: The block has been created.
th: สร้างบล็อคสำเร็จ

en: Menus
th: เมนู

en: Menu name
th: ชื่อเมนู

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: Book navigation
th: ดูรายการหนังสือ

en: Basic options
th: ตัวเลือกพื้นฐาน

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร
