Menu Block (7.x-2.6) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Weight
am: ክብደት

en: Export
am: ላክ

en: Configure
am: ውቀር

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Menu name
am: የምናሌው ስም
