Menu block (7.x-2.6) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: The block has been created.
bo: ལྷུ་ལག་གསར་འཛུགས་བྱས་ཚར།

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: Book navigation
bo: དེབ་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན

en: Maximum depth
bo: གཏིང་ཟབ་ཤོས

en: Module name
bo: མ་དཔེའི་མིང

en: Enter the module name to export code to.
bo: སྒྲིག་ཡིག་ཕྱིར་འདོན་བྱེད་སའི་མ་དཔེ་མིང་ཞིག་འཇུག་པ།

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང
