Menu block (7.x-2.6) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Weight
el: Βάρος

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Menu
el: Μενού

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: The block has been created.
el: Το μπλοκ δημιουργήθηκε.

en: Menus
el: Μενού

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Book navigation
el: Πλοήγηση βιβλίου

en: Module name
el: Όνομα μονάδας

en: Basic options
el: Βασικές επιλογές

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος
