Menu block (7.x-2.6) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Weight
hr: Težina

en: Export
hr: Izvezi

en: Display
hr: Prikaz

en: Menu
hr: Izbornik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: The block has been created.
hr: Blok je stvoren.

en: Menus
hr: Izbornici

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: Book navigation
hr: Navigacija po knjizi

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Enter the module name to export code to.
hr: Unesite naziv modula u kojega ćete izvesti kod.

en: Basic options
hr: Osnovne opcije
