Menu block (7.x-2.6) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Export
km: នាំចេញ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: The block has been created.
km: ប្លុក​ត្រូវ​បាន​បង្កើត​ ។

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: Book navigation
km: ​ការ​រុករក​សៀវភៅ

en: Basic options
km: ជម្រើស​មូលដ្ឋាន
