Menu block (7.x-2.6) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Book navigation
kn: ಪುಸ್ತಕ ಮಾರ್ಗದರ್ಶನ

en: Sort
kn: ವಿಂಗಡಿಸು

en: Maximum depth
kn: ಗರಿಷ್ಟ ಆಳ

en: Basic options
kn: ಮೂಲಭೂತ ಆಯ್ಕೆಗಳು
